Ogłoszenia duszpasterskie 17.10.2021 r.

Jenin, 17.10.21

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa różańcowe odprawiane będą od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  2. Półgodzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Intronizacyjną, rozpocznie się w piątek po wieczornym nabożeństwie.
  3. Próba scholi dziecięco-młodzieżowej odbędzie się w sobotę, 23 października, o godz. 11 w domu parafialnym. Zapraszamy wszystkich chcących włączyć się w działalność scholi parafialnej.
  4. Zbliża się miesiąc naszej szczególnej modlitwy za zmarłych. Ministranci przy wyjściach z kościoła rozdają dzisiaj kartki na wypominki, na których wypisujemy imiona zmarłych. Kartki czytelnie wypełnione składamy na tacy w kopercie lub przynosimy do zakrystii. Nabożeństwa za zmarłych będą odprawiane w naszej parafii przez cały listopad.
  5. Przyszła niedziela jest Niedzielą Misyjną. Ofiary zbierane za tydzień na tacę będą przeznaczone na działalność misyjną Kościoła.
  6. W poprzednią niedzielę zebraliśmy na tacę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie 1880 złotych, natomiast do puszek na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – 968 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  7. Wybory do nowej Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej odbywają dzisiaj przy głównym wyjściu z kościoła.
Skip to content