Ogłoszenia duszpasterskie 10.10.2021 r.

Jenin, 10.10.21

1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  2. W czwartek przypada Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu podczas nabożeństwa różańcowego będziemy modlili się za nauczycieli, wychowawców i katechetów.
  3. Półgodzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornym nabożeństwie.
  4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 16 w kościele w Jeninie.
  5. Wybory do nowej Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej odbędą się w przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej.
  6. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  7. Zbiórka do puszek na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła.