Ogłoszenia duszpasterskie 3.10.2021 r.

Jenin, 3.10.21

1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  2. W czwartek, 7 października, przypada święto Matki Bożej Różańcowej.
  3. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek po nabożeństwie różańcowym w domu parafialnym.
  4. Półgodzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, Króla królów i Pana panów, będzie miała miejsce w piątek po wieczornym nabożeństwie.
  5. Spotkania dla ministrantów odbędą się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  6. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dalszy remont kościoła w Jeninie, a zbierane do puszek – na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.