Ogłoszenia duszpasterskie 26.09.2021 r.

Jenin, 26.09.21

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie od wtorku do soboty przed wieczorną Mszą św. o godz. 18.
  2. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się we wtorek o godz. 18.30 w kościele.
  3. Uroczystość odpustowa ku czci Świętego Michała Archanioła odbędzie się w środę, 29 września, w kościele w Jeninie. Uroczystość rozpocznie się o godz. 17 adoracją Najśw. Sakramentu, prowadzoną przez parafialny zastęp Rycerstwa Świętego Michała Archanioła, podczas której będzie okazja do spowiedzi świętej. Następnie o godz. 18 odbędzie się procesja eucharystyczna dookoła kościoła i zostanie odprawiona suma odpustowa. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. Jerzy Filipkowski, proboszcz parafii w Cigacicach, a słowo Boże skieruje do wiernych ks. Andrzej Nowakowski.
  4. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.30.
  5. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek, 1 października, o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie rozpocznie się pierwsze w tym roku nabożeństwo różańcowe, po którym parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi półgodzinną adorację Najśw. Sakramentu.
  6. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane przez cały październik w dni powszednie od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele parafialnym w Jeninie.
  7. Odpust ku czci NMP Różańcowej i Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca oraz Apostolatu Margaretka do Rokitna odbędą się w najbliższą sobotę, 2 października. Początek pielgrzymki – o godz. 10. Program jest wywieszony na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  8. Msza pierwszych sobót miesiąca z Komunią wynagradzającą zostanie odprawiona w sobotę o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
  10. W poprzednią niedzielę na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego zebraliśmy do puszek 190 złotych, a na prowadzenie hospicjum w Gorzowie ze sprzedaży cebulek żonkili przekazaliśmy 1073 złote. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content