Ogłoszenia duszpasterskie 19.09.2021 r.

Jenin, 19.09.21

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Parafialny zastęp Rycerstwa Świętego Michała Archanioła rozpoczyna Nowennę przed uroczystością odpustową. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy od wtorku do soboty od godz. 17.30 do 18 w kościele w Jeninie.
 2. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek w domu parafialnym.
 3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św. o godz. 18.
 4. Pielgrzymka Mężczyzn do kolebki chrześcijaństwa i polskości w Międzyrzeczu pod hasłem: „Nie bójcie się dawać świadectwa” odbędzie się w najbliższą sobotę. Program znajduje się na ulotkach i na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 5. Pielgrzymka Nauczycieli, Wychowawców i Pracowników Oświaty do Rokitna odbędzie się w sobotę. Początek – o godz. 12.
 6. XXXVII Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę pod hasłem: „Pójdźcie do Józefa” odbędzie się w sobotę i w niedzielę. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.
 7. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
 8. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 9. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą dzisiaj rozprowadzać cebulki żonkili, z których dochód będzie przeznaczony na prowadzenie hospicjum w Gorzowie.
 10. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1830 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
 11. Ministranci przy wyjściu będą rozprowadzać prasę katolicką. Tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” zawierają artykuły relacjonujące uroczystości beatyfikacyjne, a także pielgrzymkę papieża Franciszka na Węgry i Słowację oraz przybliżające sylwetki polskich sportowców i artystów. Czasopisma kosztują po 6 złotych.
Skip to content