Ogłoszenia duszpasterskie 12.09.2021 r.

Jenin, 12.09.21

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. We wtorek obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 2. Mobilne Centrum Badań organizuje badania w Ambulansie Diagnostycznym pod kątem miażdżycy tętnic, osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli, które odbędą się w czwartek, 16 września, o godz. 10 na placu przy kościele w Jeninie. Szczegóły znajdują się na ulotkach przy wyjściu z kościoła i na plakacie na tablicy ogłoszeń. Badania są płatne.
 3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
 4. Nabożeństwo Kalwarii Rokitniańskiej jako dziękczynienie za beatyfikację Kardynała Stefana Wyszyńskiego odbędzie się w sobotę w sanktuarium w Rokitnie. Program jest wywieszony na plakacie na tablicy ogłoszeń.
 5. W sobotę, 18 września, przypada święto Św. Stanisława Kostki, Patrona polskich dzieci i młodzieży.
 6. Spotkania dla ministrantów odbędą się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
 7. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci z klas trzecich szkół podstawowych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 8. Spotkanie dla uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania, odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie. Młodzież uczestniczy w spotkaniu razem ze swoimi rodzicami.
 9. Spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego będzie miało miejsce dzisiaj o godz. 16 w domu parafialnym w Jeninie.
 10. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W poprzednią niedzielę na pomoc uchodźcom z Afganistanu zebraliśmy 780 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
 11. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą w przyszłą niedzielę rozprowadzać cebulki żonkili, z których dochód będzie przeznaczony na prowadzenie hospicjum w Gorzowie.
Skip to content