Ogłoszenia duszpasterskie 29.08.2021 r.

Jenin, 29.08.21

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie według następującego porządku:
  • we wtorek – klasy czwarte od godz. 17.30 do 18;
  • w środę – klasy piąte i szóste od godz. 17.30 do 18;
  • w czwartek – klasy siódme i ósme od godz. 17.30 do 18;
  • w piątek – klasy ponadpodstawowe od godz. 17.30 do 18.
  1. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy św. o godz. 18 w domu parafialnym.
  2. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.30.
  3. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18, a następnie Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, Króla królów i Pana panów, poprowadzi godzinną adorację Najśw. Sakramentu.
  4. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 11 w domu parafialnym.
  5. Msza św. pierwszych sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca NMP z Komunią wynagradzającą będzie odprawiona w sobotę o godz. 18.
  6. Ofiary zbierane do puszek w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na pomoc uchodźcom z Afganistanu.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
  8. Wczoraj w sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie miało miejsce spotkanie Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, podczas którego dokonano wyboru nowych władz. Diecezjalnym prezesem Stowarzyszenia została Renata Pieksza, prezes naszego parafialnego koła, a do Komisji Rewizyjnej wszedł Jerzy Hrybacz, natomiast do Komisji Pojednawczo-Dyscyplinarnej został wybrany Wojciech Wolański (wszyscy z Jenina).