Ogłoszenia duszpasterskie 22.08.2021 r.

Jenin, 22.08.21

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
  2. Msza św. w intencji błagalnej o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla mieszkańców Chwałowic i Księdza Proboszcza będzie odprawiona w najbliższą środę, 25 sierpnia, o godz. 7 na Jasnej Górze.
  3. W czwartek, 26 sierpnia, przypada uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza św. z kazaniem zostanie odprawiona w czwartek w kościele w Jeninie o godz. 18.
  4. Biuro parafialne jest czynne co tydzień w czwartki i w piątki przez pół godziny po zakończeniu wieczornej Mszy św. o godz. 18.
  5. Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odbędzie się w sobotę o godz. 10 w sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie.
  6. Spowiedź św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych będzie miała miejsce w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  7. W poprzednią niedzielę na potrzeby diecezji zebraliśmy 765 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content