Ogłoszenia duszpasterskie 1.08.2021 r.

Jenin, 1.08.21

1. Rozpoczynamy sierpień – miesiąc abstynencji od napojów alkoholowych dla dobra osób uzależnionych i ich rodzin.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej będzie od wtorku do soboty od godz. 17.30 do 18.
  3. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy św. w domu parafialnym.
  4. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek i w piątek od godz. 18.30 do godz. 19. W następnym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  5. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  6. W piątek, 6 sierpnia, obchodzimy święto Przemienienia Pańskiego.
  7. Diecezjalny Dzień Skupienia dla Parafialnych Zespołów Caritas odbędzie się w sobotę o godz. 10 w sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich w Gościkowie-Paradyżu. Spotkanie będzie miało charakter formacyjno-informacyjny.
  8. Msza św. pierwszych sobót miesiąca z Komunią wynagradzającą zostanie odprawiona w sobotę o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  9. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie.
  10. W poprzednią niedzielę na pomoc poszkodowanym w Polsce i w innych europejskich krajach w wyniku burz, nawałnic i powodzi zebraliśmy do puszek 1600 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  11. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.