Ogłoszenia duszpasterskie 4.07.2021 r.

Jenin, 4.07.21

1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
  2. Biuro parafialne będzie w tym tygodniu nieczynne. Sprawy pilne należy załatwiać w zakrystii po zakończeniu wieczornych Mszy świętych.
  3. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie.
  4. Piesza Pielgrzymka z Gorzowa na Jasną Górę odbędzie się od 31 lipca do 12 sierpnia. Informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  5. Osoby, które chcą regularnie otrzymywać prasę katolicką, mogą zapisać się w zakrystii na prenumeratę. Tygodniki katolickie „Niedziela” i „Gość Niedzielny” kosztują po 6 złotych, a miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny” – 5 złotych.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.