Ogłoszenia duszpasterskie 27.06.2021 r.

Jenin, 27.06.21

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. We wtorek, 29 czerwca, obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza święta z kazaniem będzie odprawiona w kościele w Jeninie o godz. 9. Ofiary zbierane na tacę we wtorek będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej, tzw. Świętopietrze.
  2. Uroczystość odpustowa w kościele w Lubczynie ku czci Świętych Piotra i Pawła rozpocznie się we wtorek, 29 czerwca, o godz. 18.30 adoracją Najśw. Sakramentu, prowadzoną przez wspólnotę Żywego Różańca, podczas której będzie okazja do spowiedzi św. Następnie o godz. 19 odbędzie się procesja eucharystyczna dookoła kościoła i zostanie odprawiona suma odpustowa. Uroczystościom będzie przewodniczył Ksiądz Kanonik dr Mariusz Dudka, dyrektor Instytutu Biskupa Wilhelma Pluty  w Gorzowie i prefekt diecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie od środy do soboty od godz. 17.30 do 18.
  4. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w domu parafialnym w czwartek po Mszy św. o godz. 18.
  5. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek i piątek od godz. 18.30 do 19. Natomiast w następnym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  6. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8. Osoby chore należy zgłosić do czwartku w zakrystii lub telefonicznie.
  7. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  8. W sobotę, 3 lipca, obchodzimy święto Św. Tomasza Apostoła.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św.
Skip to content