Ogłoszenia duszpasterskie 20.06.2021 r.

Jenin, 20.06.21

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Od dzisiaj zostają zniesione w całej Polsce dyspensy od udziału we Mszy św. w niedziele i święta. W związku z tym, każdy wierzący od 7. roku życia posiada obowiązek uczestnictwa w liturgii Mszy świętych w każdą niedzielę i święto nakazane pod grzechem śmiertelnym.
  2. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 18.30 w kościele w Jeninie.
  3. Walne Zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii odbędzie się we wtorek o godz. 18.30 w domu parafialnym w Jeninie.
  4. Bezpłatne komputerowe badanie wzroku będzie miało miejsce w środę na parkingu przy przychodni „Salus” w Bogdańcu przy ulicy Mickiewicza (wejście od strony ulicy Leśnej) od godz. 16.30 do godz. 18. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 690 070 902.
  5. W czwartek, 24 czerwca, obchodzimy uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  6. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców, rodzeństwa, chrzestnych i wszystkich chętnych odbędzie się w czwartek o godz. 19.30 w kościele w Jeninie.
  7. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w sobotę podczas Mszy św. o godz. 12 w kościele w Jeninie.
  8. Spotkanie dla wszystkich rodziców pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  9. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii pw. Najśw. Zbawiciela przy ulicy Niemcewicza w Gorzowie. Nauki w dni powszednie będą głoszone o godz. 19.
  10. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1670 złotych, natomiast do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego – 360 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.

 

 

 

Skip to content