Ogłoszenia duszpasterskie 06.06.2021 r.

Jenin, 6.06.21

Ogłoszenia duszpasterskie 

  1. Zebranie wiejskie odbędzie się jutro, 7 czerwca, o godz. 18 w świetlicy wiejskiej w Jeninie.
  2. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 18.30 w kościele w Jeninie.
  3. Urząd Gminy i Urząd Statystyczny w Zielonej Górze zapraszają wszystkich, którzy nie wzięli jeszcze udziału w Powszechnym Spisie Ludności i Mieszkań, do świetlicy wiejskiej w Jeninie w środę od godz. 15 do 16. Urzędnicy będą służyli pomocą przy spisie.
  4. W czwartek na zakończenie tradycyjnej oktawy Bożego Ciała podczas Mszy św. o godz. 18 będzie miał miejsce obrzęd poświęcenia wianków.
  5. W piątek obchodzimy uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Msza św. z kazaniem będzie odprawiona w piątek o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie odprawimy nabożeństwo czerwcowe z Aktem poświęcenia narodu polskiego Najśw. Sercu Pana Jezusa.
  6. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dalszy  remont kościoła parafialnego w Jeninie, natomiast zbierane do puszek – na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  7. W przyszłą niedzielę, 13 czerwca, odbędzie się uroczystość odpustowa ku czci Św. Antoniego Padewskiego w kościele filialnym w Chwałowicach, która rozpocznie się o godz. 9 adoracją Najśw. Sakramentu i możliwością skorzystania ze spowiedzi św. Następnie o godz. 9.30 rozpocznie się procesja eucharystyczna dookoła kościoła i suma odpustowa, którą odprawi ks. dr Maciej Kubala, pomocniczy wikariusz sądowy (wiceoficjał) Sądu Biskupiego w Gorzowie.

 

Skip to content