Ogłoszenia duszpasterskie 16.05.2021 r.

Jenin, 16.05.21

1. Nabożeństwa majowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  2. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 18.50 w kościele w Jeninie.
  3. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończącą okres Wielkanocy.
  4. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii pw. Chrystusa Króla przy ulicy Woskowej w Gorzowie. Nauki w dni powszednie będą głoszone od poniedziałku do soboty o godz. 19.
  5. Zbiórka do puszek na pomoc sanktuarium w Jakubowie, poszkodowanemu w wyniku pożaru, odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
  6. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1080 złotych. „Bóg zapłać” również za wszelkie ofiary wpłacone na parafialny rachunek bankowy.