Ogłoszenia duszpasterskie 2.05.2021 r.

Jenin, 2.05.21

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Jutro, 3 maja, obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski i Narodowe Święto Konstytucji. Msze święte w dniu jutrzejszym w naszej parafii będą odprawiane według porządku niedzielnego.
  2. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  3. Od najbliższego wtorku w obrzędach liturgicznych w naszych kościołach może uczestniczyć jednocześnie: w kościele w Jeninie – 19 wiernych, w kościele w Chwałowicach – 12 wiernych, a w kościele w Lubczynie – 11 wiernych oraz osoby posługujące.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie od wtorku do soboty od godz. 17.30 do 18.
  5. We wtorek, 4 maja, czcimy Św. Floriana, Patrona strażaków, w czwartek, 6 maja, przypada święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba, a w sobotę, 8 maja, obchodzimy uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.
  6. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych będzie miało miejsce we wtorek o godz. 18.50 w kościele w Jeninie.
  7. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8. Osoby chore do spowiedzi i Komunii wielkanocnej należy zgłosić do czwartku w zakrystii lub telefonicznie.
  8. Pielgrzymka Służby Liturgicznej odbędzie się w sobotę, 8 maja, w parafii pw. NMP Królowej Polski przy ulicy Żeromskiego w Gorzowie. Początek – o godz. 10.
  9. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie.
Skip to content