Ogłoszenia duszpasterskie 18.04.2021 r.

Jenin, 18.04.21

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W piątek, 23 kwietnia, obchodzimy uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje wierzących wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Światowy Tydzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  3. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii Św. Antoniego Padewskiego i Św. Stanisława Kostki w Gorzowie (Biały kościół). Nauki będą głoszone od poniedziałku do soboty o godz. 19.
  4. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 800 złotych, a do puszek na działalność charytatywną Caritas – 404 złote. „Bóg zapłać” również za wszelkie ofiary wpłacane na parafialny rachunek bankowy.
Skip to content