Ogłoszenia duszpasterskie 21.03.2021 r.

Jenin, 21.03.21

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W czwartek, 25 marca, obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia. Podczas Mszy św. z kazaniem o godz. 18 będzie miał miejsce w tym dniu obrzęd przyjęcia przyrzeczenia osób, które chcą włączyć się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
  2. W najbliższy piątek przypada 15. rocznica powołania parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej. W tym dniu nasze parafialne koło poprowadzi po wieczornej Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, natomiast  w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 8 zostaną przyjęte do Stowarzyszenia nowe małżeństwa.
  3. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową Męki Pańskiej, rozpoczynającą Wielki Tydzień. Podczas każdej Mszy świętej zostaną poświęcone palmy. Ozdobne palmy można nabyć dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
  4. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
  5. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą rozprowadzać dzisiaj przy wyjściu paschaliki wielkanocne, z których dochód jest przeznaczony na cele charytatywne. Za paschalik składamy ofiarę w wysokości 15 zło- tych.
  6. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii.
  7. W poprzednią niedzielę na zapłacenie rachunków za ostatnio wykonane prace w kościele w Jeninie zebraliśmy na tacę 1280 złotych. „Bóg zapłać” również za wpłaty na parafialny rachunek bankowy.
Skip to content