Ogłoszenia duszpasterskie 7.03.2021 r.

Jenin, 7.03.21

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, prowadzone przez małżeństwa naszej parafii, będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie. Serdecznie zapraszamy wszystkie małżeństwa.
  2. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie.
  3. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą od przyszłej niedzieli rozprowadzać paschaliki na stół wielkanocny, z których dochód będzie przeznaczony na cele charytatywne. Za paschalik wielkanocny składamy ofiarę w wysokości 15 złotych.
  4. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
  5. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy ulicy Warszawskiej w Gorzowie. Konferencje będą głoszone w dni powszednie o godz. 19 w kościele.
  6. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii.
  7. W poprzednią niedzielę na potrzeby polskich misjonarzy zebraliśmy do puszek 500 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content