Ogłoszenia duszpasterskie 28.02.2021 r.

Jenin, 28.02.21

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej będzie od wtorku do soboty od godz. 17.30 do 18.
  2. W czwartek, 4 marca, obchodzimy święto Św. Kazimierza Królewicza, Patrona Polski.
  3. Odwiedziny chorych w ich domach rozpoczną się w piątek o godz. 8. Chorych, którzy chcą skorzystać z posługi sakramentalnej przed świętami wielkanocnymi, należy zgłosić w zakrystii lub telefonicznie.
  4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, prowadzone przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  5. Diecezjalne rekolekcje wielkopostne, transmitowane przez TVP Gorzów, rozpoczynają się w przyszłą niedzielę, 7 marca, o godz. 10.30. W dni powszednie, od poniedziałku do środy, nauki będą głoszone o godz. 19. Rekolekcje poprowadzi ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr.
  6. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego przy ulicy Warszawskiej w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Konferencje w dni powszednie będą głoszone o godz. 19 w kościele.
  7. Zbiórka do puszek na potrzeby polskich misjonarzy odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
  8. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii.
  9. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
Skip to content