Ogłoszenia duszpasterskie 21.02.2021 r.

Jenin, 21.02.21

1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi wielkopostnej będzie w tych dniach pół godziny przed każdą Mszą św.
  2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  3. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
  4. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 19  w parafii pw. Św. Józefa przy ulicy Brackiej w Gorzowie. Nauki w dni powszednie będą głoszone o godz. 19.15 w kościele. Zakończenie kursu nastąpi w piątek o godz. 19.15.
  5. Zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarzom odbędzie się w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła.
  6. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1430 złotych. „Bóg zapłać” również za wpłaty na parafialny rachunek bankowy.