Ogłoszenia duszpasterskie 14.02.2021 r.

Jenin, 14.02.21

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W środę rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem będą odprawione w Środę Popielcową w naszej parafii według następującego porządku: w kościele w Jeninie – o godz. 9 i o godz. 18, w kościele w Chwałowicach – o godz. 16, a w kościele w Lubczynie – o godz. 17. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na prowadzenie diecezjalnego Domu Księży Emerytów.
  2. W Środę Popielcową obowiązuje wierzących post ścisły i abstynencja od napojów alkoholowych.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  4. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę w parafii pw. Św. Józefa przy ulicy Brackiej w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 19. Nauki w tygodniu będą głoszone o godz. 19.15 w kościele. Zakończenie kursu nastąpi w piątek, 26 lutego, o godz. 19.15.
  5. W poprzednią niedzielę na prowadzenie hospicjów zebraliśmy do puszek 776 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content