Ogłoszenia duszpasterskie 17.01.2021 r.

Jenin, 17.01.21

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. W tym tygodniu modlimy się również za babcie i dziadków, zarówno żyjących jak i tych, którzy odeszli od nas do wieczności.
  3. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą w przyszłą niedzielę zbierać do puszek ofiary na poszkodowanych w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji.
  4. Parafialny Zespół Caritas i Stowarzyszenie Rodzin Katolickich organizują akcję charytatywną na rzecz rodziny z Jenina poszkodowanej przez pożar. Akcja zostanie przeprowadzona w przyszłą niedzielę przed kościołami w Jeninie, w Chwałowicach, w Lubczynie i w Bogdańcu po każdej Mszy św. Pomóc można poprzez zakup ciasta domowego wypieku.
  5. Rozpoczął się nowy rok kalendarzowy. W związku z tym Parafialna Rada Duszpastersko-Ekonomiczna przypomina, że każda katolicka rodzina mieszkająca w Jeninie proszona jest o złożenie ofiary na fundusz sprzątania kościoła oraz utrzymanie organisty w wysokości 50 złotych na rok. Wpłaty przyjmuje Ludwika Łyszkowska.
  6. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1320 złotych. „Bóg zapłać” również za wpłaty na parafialny rachunek bankowy.
Skip to content