Ogłoszenia duszpasterskie 10.01.2021 r.

Jenin, 10.01.21

1. Zapraszam wszystkich Parafian na spotkania kolędowe, które odbędą się podczas wieczornych Eucharystii o godz. 18 w kościele. Na zakończenie Mszy świętych wierni otrzymają błogosławieństwo i będą mogli zabrać w przyniesionym przez siebie naczyniu wodę święconą, którą poświęcą swoje mieszkania.
  2. Porządek kolędy w tym tygodniu:
  • we wtorek (12 stycznia) – ulice: Lipowa, Polna, Orzechowa i Wojska Polskiego;
  • w środę (13 stycznia) – ulice: Słoneczna, Ogrodowa, Cicha i Miła;
  • w czwartek (14 stycznia) – ulice: Krótka, Graniczna, Dobra, Okrężna, Parkowa, Świerkowa, Wspólna, Gwiaździsta, Klonowa, Jaworowa i Zacisze;
  • w piątek (15 stycznia) – ulice: Osiedlowa, Leśna, Sosnowa, Wiśniowa, Kwiatowa, Meliorantów, Gronowa i Piaskowa;
  • w sobotę (16 stycznia) – ulice: Akacjowa, Dolina Zielona, Osiedle Przylesie i Zielona.
  1. Zapraszam wszystkich Parafian z Chwałowic na spotkania kolędowe, które odbędą się w najbliższą sobotę w kościele w Chwałowicach:
  • o godz. 11 – mieszkańcy domów od nr 1 do nr 40;
  • o godz. 12 – mieszkańcy domów od nr 41 do końca.

Na zakończenie spotkań wierni otrzymają błogosławieństwo i będą mogli zabrać do domu w przyniesionym przez siebie naczyniu wodę święconą którą poświęcą swoje mieszkania.

1. Osoby, które rozliczają się z Urzędem Skarbowym, proszone są o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii pw. Św. Michała Archanioła w Jeninie. Szczegółowe informacje znajdują się na ulotkach rozdawanym przy wyjściu z kościoła.
  2. W uroczystość Objawienia Pańskiego na potrzeby misji zebraliśmy na tacę 480 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.