Ogłoszenia duszpasterskie 3.01.2021 r.

Jenin, 3.01.21

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W środę, 6 stycznia, obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze święte w tym dniu będą odprawiane w naszej parafii według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy świętej będzie miał miejsce obrzęd poświęcenia kredy, kadzidła oraz wody. Kredę i kadzidło w pakietach będzie można nabyć przy wejściu do kościoła, składając ofiarę na potrzeby naszej parafii. Natomiast ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na działalność misyjną Kościoła.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.
 3. Od czwartku zapraszam wszystkich Parafian do udziału w spotkaniach kolędowych, które będą odbywały się w kościele podczas wieczornych Eucharystii o godz. 18. Na zakończenie Mszy świętych wierni otrzymają błogosławieństwo i będą mogli zabrać do domów w przyniesionym przez siebie naczyniu wodę święconą, którą poświęcą swoje mieszkania.
 4. Porządek kolędy w tym tygodniu:
 • w czwartek (7 stycznia) – ulica Gorzowska od nr 1 do nr 100;
 • w piątek (8 stycznia) – ulica Gorzowska od nr 101 do nr 125;
 • w sobotę (9 stycznia) – ulice Gorzowska od nr 126 do końca oraz Malinowa i Nowa.
 1. Zapraszam w najbliższą sobotę wszystkich Parafian z Lubczyna na spotkania kolędowe do kościoła w Lubczynie:
 • o godz. 11 – mieszkańców domów od nr 2 do nr 40;
 • o godz. 12 – mieszkańców domów od nr 41 do końca.

 Na zakończenie nabożeństwa wierni otrzymają błogosławieństwo i będą mogli zabrać do swoich domów w przyniesionym przez siebie naczyniu  wodę święconą, którą poświęcą swoje mieszkania.   

 1. W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia.
 2. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie.
Skip to content