Ogłoszenia duszpasterskie 27.12.2020 r.

Jenin, 27.12.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie w dni powszednie od godz. 17.30 do 18.
  2. W czwartek, 31 grudnia, kończymy rok kalendarzowy. Msza dziękczynna i nabożeństwo na zakończenie starego roku będą odprawione o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  3. W piątek, 1 stycznia, obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Pokoju. Msze święte w Nowy Rok będą odprawiane według następującego porządku: w kościele w Chwałowicach – o godz. 9.30, w kościele w Lubczynie – o godz. 11, natomiast w kościele w Jeninie – o godz. 12.30 i o godz. 18.
  4. W tym tygodniu nie będzie odwiedzin chorych w domach. Chorych może zawsze odwiedzić nadzwyczajny szafarz Eucharystii po wcześniejszym zgłoszeniu w zakrystii.
  5. Msza pierwszych sobót miesiąca z Komunią wynagradzającą zostanie odprawiona w sobotę o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  6. Podczas Mszy pasterskich na Fundusz Ochrony Dziecka i Matki przekazaliśmy 165 złotych, natomiast w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia na prowadzenie uczelni katolickich zebraliśmy 570 złotych. „Bóg zapłać” również za ofiary na potrzeby naszej parafii złożone na tacę, przekazane w kopercie lub wpłacone na nasz parafialny rachunek bankowy.
Skip to content