Ogłoszenia duszpasterskie 25.12.2020 r.

Jenin, 25.12.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze święte w pierwszy, drugi i trzeci dzień świąt Narodzenia Pańskiego będą odprawiane w naszej parafii według porządku niedzielnego.
  2. Ofiary zbierane na tacę w drugim dniu świąt będą przeznaczone na prowadzenie uczelni katolickich.
  3. W trzeci dzień świąt przypada Niedziela Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to patronalne święto wszystkich katolickich
  4. Ministranci przy wyjściu z kościoła będą rozprowadzać prasę katolicką. Świąteczne numery tygodników „Niedziela” i „Gość Niedzielny” kosztują po 10 złotych, natomiast miesięcznik „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci – 5 złotych.

 

 

W święta Narodzenia Pańskiego wyznajemy naszą wiarę w fakt, że Syn Boga przyszedł na świat w ludzkim ciele, aby nas zbawić. Narodzenie Jezusa jest początkiem tego wielkiego dzieła zbawienia, które dokona się przez Jego  śmierć i zmartwychwstanie.

Z tego wydarzenia płynie radość i nadzieja dla wierzących. Życzę więc wszystkim Parafianom radości płynącej z nadziei naszego zbawienia oraz zdrowia w tych trudnych czasach. Ogarniam modlitwą Was wszystkich oraz Wasze Rodziny.

 

Ksiądz Proboszcz

Skip to content