Ogłoszenia duszpasterskie 13.12.2020 r.

Jenin, 13.12.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Okazja do spowiedzi adwentowej będzie od wtorku do soboty od godz. 17.30 do 18 w kościele w Jeninie.
  2. Poświęcenie szopek betlejemskich i figurek Dzieciątka Jezus odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas każdej Mszy św. Szopki do poświęcenia stawiamy przed ołtarzem.
  3. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą rozprowadzać dzisiaj przy wyjściu świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, za które składamy ofiarę w wysokości 6 złotych, oraz opłatki wigilijne w kompletach, za które składamy ofiarę na potrzeby naszej parafii. Świece i opłatki są do nabycia również w dni powszednie w kościele w Jeninie po wieczornej Mszy św.
  4. W poprzednią niedzielę na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie zebraliśmy do puszek 453 złote, natomiast na ubezpieczenie naszych kościołów i domu parafialnego na przyszły rok wpłaciliśmy 836 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content