Ogłoszenia duszpasterskie 6.12.2020 r.

Jenin, 6.12.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Okazja do spowiedzi adwentowej będzie od wtorku do soboty od godz. 17.30 do 18 w kościele w Jeninie.
  2. We wtorek, 8 grudnia, obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza św. z kazaniem będzie odprawiona we wtorek o godz. 18.
  3. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie.
  4. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą rozprowadzać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, za które składamy ofiarę w wysokości 6 złotych, oraz opłatki wigilijne w kompletach, za które składamy ofiarę na potrzeby naszej parafii. We wrześniu, październiku i listopadzie dochody naszej parafii z ofiar składanych przez wiernych na tacę były niższe od wydatków parafii, np. na zapłacenie bieżących rachunków.
  5. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie będzie dzisiaj przy wyjściu z kościoła.

 

Skip to content