Ogłoszenia duszpasterskie 22.11.2020 r.

Jenin, 22.11.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent i nowy rok liturgiczny. Podczas każdej Mszy świętej za tydzień odbędzie się obrzęd poświęcenia wieńców adwentowych i opłatków wigilijnych.
  3. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas od przyszłej niedzieli będą rozprowadzać opłatki wigilijne w kompletach, za które składamy ofiarę na potrzeby parafii, oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Za małą świecę składamy ofiarę w wysokości 6 złotych, natomiast za dużą – w wysokości 15 złotych. Opłatki i świece będą rozprowadzane  w każdym kościele naszej parafii we wszystkie niedziele Adwentu oraz  w dni powszednie w kościele w Jeninie. Osoby, które nie będą miały możliwości zakupu opłatków i świec w kościele, proszone są o kontakt z p. Anną Milaniak pod numerem tel. 781-467-246.
Skip to content