Ogłoszenia duszpasterskie 15.11.20202 r.

Jenin, 15.11.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18. Kartki na wypominki można otrzymać dzisiaj w zakrystii.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela w roku kościelnym. Ofiary zbierane za tydzień na tacę będą przeznaczone na utrzymanie Seminarium Duchownego.
  3. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 850 złotych. „Bóg zapłać” również za ofiary wpłacane na parafialny rachunek bankowy i przekazywane w imiennych kopertach. Natomiast na działalność Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie zebraliśmy przed tygodniem do puszek 220 złotych.
  4. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj w parafii katedralnej w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Nauki będą głoszone w dni powszednie w kaplicy przy ulicy Wełniany Rynek 18 codziennie o godz. 19.

 

Skip to content