Ogłoszenia duszpasterskie 8.11.2020 r.

Jenin, 8.11.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18. Kartki na wypominki można otrzymać dzisiaj w zakrystii.
  2. W środę, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę, zamówiona przez parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, zostanie odprawiona w środę o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  3. W piątek, 13 listopada, przypada święto Pierwszych Męczenników Polski: Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Patronów naszej diecezji.
  4. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę w parafii katedralnej w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Nauki będą głoszone w kaplicy przy ulicy Wełniany Rynek 18 w dni powszednie o godz. 19.
  5. Zbiórka do puszek na działalność Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie w Republice Środkowoafrykańskiej odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła.

 

Skip to content