Ogłoszenia duszpasterskie 1.11.2020 r.

Jenin, 1.11.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Jutro obchodzimy Święto Zmarłych czyli Dzień Zaduszny. Msze święte w dniu jutrzejszym będą odprawiane według następującego porządku:     w kościele w Chwałowicach – o godz. 16, w kościele w Lubczynie –  o godz. 17 i w kościele w Jeninie – o godz. 18. Po każdej Mszy świętej odprawimy nabożeństwo wypominkowe za zmarłych.
  2. Nabożeństwa wypominkowe będą odprawiane przez cały listopad po każdej Mszy św. Kartki na wypominki można otrzymać dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
  3. Stolica Apostolska rozciągnęła w tym roku możliwość uzyskania odpustu zupełnego za zmarłych pod zwykłymi warunkami na cały listopad.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej będzie od wtorku do soboty od godz. 17.30 do 18.
  5. Biuro parafialne w listopadzie będzie czynne w czwartki i w piątki przez pół godziny po zakończeniu wieczornego nabożeństwa.
  6. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8. Chorych, którzy chcą skorzystać z posługi sakramentalnej, należy zgłosić do czwartku w zakrystii lub telefonicznie.
  7. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  8. Msza pierwszych sobót miesiąca z Komunią św. wynagradzającą będzie odprawiona w sobotę o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  9. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wymianę schodów i drzwi kościoła parafialnego w Jeninie. Ofiarę na ten cel można przekazać również na parafialny rachunek bankowy.
  10. Zbiórka do puszek na działalność Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie będzie miała miejsce za tydzień przy wyjściu z kościoła.
Skip to content