Ogłoszenia duszpasterskie 25.10.2020 r.

Jenin, 25.10.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie. W poniedziałek i sobotę nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
  2. W środę, 28 października, przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. W przyszłą niedzielę, 1 listopada, obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. W związku z tym, że zostały odwołane Msze święte i procesje za zmarłych na cmentarzach, za tydzień w naszej parafii obowiązuje niedzielny porządek Mszy świętych. Natomiast każdy wierny będzie mógł nawiedzić groby bliskich i pomodlić się na cmentarzu w dowolnym terminie.
  4. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będziemy odprawiać w naszej parafii przez cały listopad. Kartki na wypominki można otrzymać dzisiaj przy wyjściu z kościoła. Kartki czytelnie wypełnione składamy w naszej parafii w zakrystii lub w kopercie na tacę.
  5. W poprzednią niedzielę na działalność misyjną Kościoła zebraliśmy na tacę 450 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content