Ogłoszenia duszpasterskie 18.10.2020 r.

Jenin, 18.10.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie. W poniedziałek i sobotę nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
  2. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  3. Parafialna Rada Duszpastersko-Ekonomiczna uchwaliła w ubiegłym roku, że każda rodzina z Jenina należąca do naszej parafii zobowiązana jest co roku do wpłaty 50 złotych na fundusz sprzątania kościoła i utrzymania organisty. Ofiary od rodzin, które w tym roku dotychczas nie wpłaciły tej kwoty, przyjmuje dzisiaj przy wyjściu z kościoła oraz w swoim domu p. Ludwika Łyszkowska.
  4. Zbliża się miesiąc modlitw za zmarłych. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można otrzymać kartki na wypominki, które czytelnie wypełnione składamy w naszej parafii w zakrystii lub w kopercie na tacę. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będą odprawiane przez cały listopad.
  5. W poprzednią niedzielę na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy do puszek 500 złotych, natomiast na tacę na dalszy remont kościoła w Jeninie – 1260 złotych. „Bóg zapłać” również za ofiary przekazywane w kopertach i wpłacane na parafialny rachunek bankowy.
Skip to content