Ogłoszenia duszpasterskie 11.10.2020 r.

Jenin, 11.10.20

1. Ksiądz Biskup Paweł Socha udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii we wtorek podczas Mszy św. o godz. 18 w kościele parafialnym w Jeninie. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców, świadków, rodzin i wszystkich chętnych wraz z obrzędem poświęcenia krzyży rozpocznie się jutro o godz. 19 w kościele w Jeninie.
  2. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie w środę, czwartek i piątek po Mszy św. o godz. 18.
  3. W środę, 14 października, przypada Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu podczas nabożeństwa różańcowego będziemy modlili się za nauczycieli, wychowawców i katechetów.
  4. Półgodzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, Króla królów i Pana panów, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie różańcowym.
  5. W piątek, 16 października, przypada rocznica wyboru Św. Jana Pawła II na Stolicę Apostolską.
  6. Spotkania dla ministrantów odbędą się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  7. Przyszła niedziela jest Niedzielą Misyjną. Ofiary zbierane za tydzień na tacę będą przeznaczone na działalność misyjną Kościoła.
  8. Zbiórka do puszek na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła.