Ogłoszenia duszpasterskie 4.10.2020 r.

Jenin, 4.10.20

1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do piątku po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie. W poniedziałek i sobotę nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
  2. W środę, 7 października, obchodzimy wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. W tym dniu do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkie róże różańcowe naszej parafii.
  3. Półgodzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18 i nabożeństwie różańcowym.
  4. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wymianę schodów i drzwi kościoła parafialnego w Jeninie.
  5. Zbiórka do puszek na stypendia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” odbędzie się w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła. W poprzednią niedzielę na pomoc imigrantom na wyspie Lesbos zebraliśmy do puszek 510 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  6. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.