Ogłoszenia duszpasterskie 20.09.2020 r.

Jenin, 20.09.20

Ogłoszenia duszpasterskie 

  1. Parafialny zastęp Rycerstwa Świętego Michała Archanioła od dzisiaj rozpoczął odprawianie Nowenny do Świętego Michała Archanioła przed uroczystością odpustową. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy od wtorku do soboty pół godziny przed Mszą św. o godz. 18.
  2. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św.
  3. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i diecezjalnego Instytutu Filozoficzno-Teologicznego odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła. Natomiast w przyszłą niedzielę wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą zbierać ofiary do puszek na pomoc imigrantom, poszkodowanym w wyniku pożaru na wyspie Lesbos.
  4. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 2380 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  5. Spotkania dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędą się dzisiaj po Mszy św. w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie oraz po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
Skip to content