Ogłoszenia duszpasterskie 13.09.2020 r.

Jenin, 13.09.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek w domu parafialnym po Mszy św. o godz. 18.
  2. W piątek, 18 września, przypada święto Św. Stanisława Kostki, Patrona polskich dzieci i młodzieży. Msza św. ku jego czci będzie odprawiona w piątek o godz. 18, a następnie parafialna Wspólnota dla Intronizacji  Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  3. VIII Pielgrzymka Mężczyzn do Kolebki Chrześcijaństwa i Polskości w Międzyrzeczu odbędzie się w najbliższą sobotę.
  4. Spotkania dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędą się w przyszłą niedzielę po Mszy św. w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie oraz po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  5. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i diecezjalnego Instytutu Filozoficzno-Teologicznego w Zielonej Górze odbędzie się za tydzień. W poprzednią niedzielę ze sprzedaży cebulek żonkili przekazaliśmy na prowadzenie hospicjum w Gorzowie 1374 złote. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  6. Spotkanie dla młodzieży, która drugi rok przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, oraz dla jej rodziców odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  7. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj w parafii pw. Niepokalanego Poczęcia NMP przy ulicy Mieszka I-go w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18.30.

 

Skip to content