Ogłoszenia duszpasterskie 6.09.2020 r.

We wtorek, 8 września, obchodzimy święto Narodzenia NMP. Msza św. z obrzędem poświęcenia ziarna siewnego i nasion będzie odprawiona we wtorek w kościele w Jeninie o godz. 18.

Ogólnopolskie internetowe 33-dniowe rekolekcje będą prowadzone od 8 września do 10 października na stronie dwumiesięcznika „Miłujcie się!” na Facebooku i na kanale „Miłujcie się!” na YouTube. Codziennie rano na tych stronach pojawi się medytacja na dany dzień w formie tekstu oraz w formie audiowizualnej. Natomiast dodatkowo będą dwie relacje na żywo na kanale YouTube „Miłujcie się!” o godz. 20 oraz na stronie na Facebooku „Miłujcie się!” o godz. 21.15.

Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.

Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wy- mianę drzwi i schodów kościoła parafialnego w Jeninie.

Spotkanie dla młodzieży, która drugi rok przygotowuje się do sakramentu bierzmowania, oraz dla jej rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.

Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.

Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą dzisiaj rozprowadzać cebulki żonkili, z których dochód zostanie przeznaczony na prowadzenie hospicjum w Gorzowie. Za jedną paczkę składamy ofiarę w wysokości 10 złotych.

Skip to content