Ogłoszenia duszpasterskie 30.08.2020 r.

Jenin, 30.08.20

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego będzie odprawiona we wtorek, 1 września, o godz. 18 w kościele w Jeninie. Podczas Mszy św. będzie miał miejsce obrzęd poświęcenia dzieciom klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych plecaków i przyborów szkolnych.
 2. Okazja do spowiedzi św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie od wtorku do soboty od godz. 17.30 do 18 w kościele w Jeninie.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 4. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek po Mszy św. o godz. 18 w domu parafialnym.
 5. Odwiedziny chorych w domach będą miały miejsce w piątek od godz. 8. Chorych, którzy chcą skorzystać z posługi sakramentalnej, należy zgłosić do czwartku w zakrystii lub telefonicznie.
 6. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie Wspólnota Intronizacyjna wznawia po przerwie wakacyjnej cotygodniowe adoracje Najśw. Sakramentu.
 7. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 11 w kościele w Jeninie.
 8. Msza św. pierwszych sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca NMP z Komunią wynagradzającą będzie odprawiona w sobotę o godz. 18.
 9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
 10. Obrzęd poświęcenia ziarna siewnego i nasion odbędzie się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
 11. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą za tydzień rozprowadzać przy wyjściu z kościoła cebulki żonkili, z których dochód będzie przeznaczony na prowadzenie hospicjum w Gorzowie. Za jedną paczkę składamy ofiarę w wysokości 10 złotych.
Skip to content