Ogłoszenia duszpasterskie 19.07.2020 r.

Jenin, 19.07.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi św. będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
  2. W środę, 22 lipca, obchodzimy święto Św. Marii Magdaleny, w czwartek – święto Św. Brygidy, Patronki Europy, a w sobotę – święto Św. Jakuba Apostoła.
  3. Z okazji liturgicznego wspomnienia Św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd poświęcenia samochodów, zaparkowanych w okolicach naszych kościołów.
  4. Chorzy, którzy niedawno przystąpili do spowiedzi św., mogą przyjmować Komunię św. przynoszoną do ich domów przez nadzwyczajnego szafarza Eucharystii. Szafarz może ich odwiedzać w niedziele między godziną 13.30 a 14. Chętnych można zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie.
  5. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1700 złotych. „Bóg zapłać” również za ofiary wpłacane na rachunek bankowy naszej parafii.
  6. Można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok kalendarzowy.
Skip to content