Ogłoszenia duszpasterskie 28.06.2020 r.

Jenin, 28.06.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Jutro, 29 czerwca, obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza święta w dniu jutrzejszym będzie odprawiona w kościele w Jeninie o godz. 9.
  2. Uroczystość odpustowa ku czci Świętych Piotra i Pawła odbędzie się jutro w kościele filialnym w Lubczynie. Uroczystość rozpocznie się o godz. 18.30 adoracją Najśw. Sakramentu, podczas której będzie okazja do spowiedzi św. Następnie o godz. 19 odbędzie się procesja eucharystyczna dookoła kościoła i zostanie odprawiona suma odpustowa. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. Łukasz Niedzielski, wikariusz parafii w Krzeszycach i katecheta w Szkole Podstawowej w Lubczynie.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie pół godziny przed każdą Mszą św.
  4. Piesza Pielgrzymka organizowana przez Duszpasterstwo Rolników Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej pod hasłem: „Maryja – Niewiasta Eucharystii” rozpoczyna się w czwartek, 2 lipca. W tym roku pielgrzymka posiada wymiar duchowy. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  5. Biuro parafialne jest czynne co tydzień w czwartki i w piątki od godz. 18.30 do 19.
  6. W piątek, 3 lipca, obchodzimy święto Św. Tomasza Apostoła.
  7. Msza św. pierwszych sobót miesiąca z Komunią wynagradzającą zostanie odprawiona w sobotę o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.

 

Skip to content