Ogłoszenia duszpasterskie 14.06.2020 r.

Jenin, 14.06.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 18.30 w kościele w Jeninie.
  2. W czwartek, 18 czerwca, obchodzimy uroczystość NMP Rokitniańskiej, Głównej Patronki naszej diecezji oraz zakończenie oktawy Bożego Ciała. Podczas Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie odbędzie się obrzęd poświęcenia wianków i kwiatów.
  3. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek i w piątek przez pół godziny po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.
  4. W piątek obchodzimy uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Msza św. z kazaniem zostanie odprawiona w piątek o godz. 18, a następnie parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  5. Uroczysta Eucharystia z obrzędem wyznaczenia nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. zostanie odprawiona w sanktuarium w Rokitnie w sobotę, 20 czerwca, o godz. 15. Wśród nowych szafarzy Eucharystii jest również Damian Szafraniec z Jenina.
  6. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii pw. Najśw. Zbawiciela przy ulicy Niemcewicza w Gorzowie. Nauki w dni powszednie będą głoszone o   19.30.
  7. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła. W przyszłą niedzielę przy wyjściu będą zbierane ofiary na sprzątanie kościoła – po 50 złotych od każdej rodziny na rok.
Skip to content