Ogłoszenia duszpasterskie 17.05.2020 r.

Jenin, 17.05.20

1. Zgodnie z nowymi przepisami od dzisiaj liczba uczestniczących w liturgii nie może przekraczać w kościele w Jeninie 27 wiernych + osoby posługujące, w kościele w Chwałowicach – 18 wiernych + osoby posługujące,  a w kościele w Lubczynie – 16 wiernych + osoby posługujące.
  2. Jutro, 18 maja, przypada 100. rocznica urodzin Św. Jana Pawła II.
  3. Nabożeństwa majowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  4. Walne Zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii będzie miało miejsce w czwartek o godz. 19 w kościele w Jeninie.
  5. Święcenia diakonatu i prezbiteratu odbędą się w sobotę o godz. 11 w kościele seminaryjnym w Gościkowie-Paradyżu.
  6. Pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia na Jasną Górę będzie miała miejsce w sobotę i w niedzielę.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  8. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1000 złotych. „Bóg zapłać” również za ofiary wpłacone na ten cel na parafialny rachunek bankowy.