Ogłoszenia duszpasterskie 3.05.2020

Jenin, 3.05.20

Ogłoszenia duszpasterskie  

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Światowy Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  2. Nabożeństwa majowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  3. W środę, 6 maja, przypada święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba, a w piątek, 8 maja, uroczystość Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.
  5. Rozpoczął się następny etap remontu kościoła w Jeninie. Ofiary zbierane na tacę w kościele parafialnym w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej świątyni. Osoby, które nie będą uczestniczyć za tydzień we Mszy św. w kościele, mogą wpłacić pieniądze na ten cel na parafialny rachunek bankowy. Ofiary na sprzątanie kościoła należy natomiast wpłacać p. Ludwice Łyszkowskiej.
Skip to content