Ogłoszenia duszpasterskie 19.04.2020

Jenin, 19.04.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Od jutra liczba osób obecnych w naszych kościołach podczas liturgii nie może przekraczać: w kościele w Jeninie – 15 wiernych + osoby posługujące, w kościele w Chwałowicach – 11 wiernych + osoby posługujące, w kościele w Lubczynie – 8 wiernych + osoby posługujące.
  2. W czwartek, 23 kwietnia, obchodzimy uroczystość Świętego Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski, a w sobotę, 25 kwietnia, święto Świętego Marka Ewangelisty.
  3. W związku z obecną sytuacją uroczystości pierwszokomunijne w naszej diecezji zostały odwołane.
  4. W drugi dzień świąt na potrzeby uczelni katolickich zebraliśmy na tacę 160 złotych. „Bóg zapłać” również za wpłaty na parafialny rachunek bankowy na zapłacenie parafialnych rachunków oraz na dalszy remont kościoła w Jeninie.
Skip to content