Ogłoszenia duszpasterskie 29.03.2020 r.

Jenin, 29.03.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie od środy do soboty o godz. 18. W poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie od środy do soboty od godz. 17.30 do 18.
  3. Możliwość skorzystania ze spowiedzi św. jest również w tych kościołach w Gorzowie, w których w ciągu dnia trwa adoracja Najśw. Sakramentu.
  4. W związku z obecną sytuacją nie będzie odwiedzin chorych w domach, nabożeństw Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Nieczynne do odwołania będzie biuro parafialne. Sprawy pilne należy załatwiać telefonicznie pod numerem: 95/751-01-81.
  5. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową Męki Pańskiej. Podczas każdej Mszy świętej za tydzień będzie miał miejsce obrzęd poświęcenia palm. Ozdobne palmy można nabyć dzisiaj przy wyjściu z kościoła. Dochód ze sprzedaży palm jest przeznaczony na prowadzenie zajęć w świetlicy PZC „Radosna” w domu parafialnym w Jeninie.
  6. W przyszłą niedzielę nie będzie zmiany tajemnic różańcowych.
  7. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.
  8. Ozdobne świece na stół wielkanocny można nabyć dzisiaj przy wyjściu z kościoła. Świece można przynieść także do kościoła na liturgię Wielkiej Soboty lub postawić na grobach swoich bliskich. Ofiara za świecę wynosi 15 złotych. Część dochodów z dystrybucji świec będzie przeznaczona na pomoc dzieciom w Rwandzie.

 

 

 

Skip to content