Ogłoszenia duszpasterskie 22.03.2020 r.

Jenin, 22.03.20

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi św. będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
  2. W środę, 25 marca, obchodzimy uroczystość Zwiastowania Pańskiego i Dzień Świętości Życia. Msza św. z obrzędem przyjęcia nowych osób do dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego będzie odprawiona w środę o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzone przez Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, będą odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  4. W związku z odwołaniem parafialnych rekolekcji wielkopostnych osoby, które zamówiły intencje mszalne na czas rekolekcji, proszone są o kontakt w celu zmiany terminu.
  5. Dzisiejsze spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w kościele w Jeninie jest odwołane.
  6. W związku z obecną sytuacją został wstrzymany kolportaż tygodnika „Gość Niedzielny” za pośrednictwem parafii.
  7. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas przy wyjściu z kościoła będą rozprowadzać ozdobne świece wielkanocne, za które składamy ofiarę w wysokości 15 złotych, oraz kartki świąteczne, z których dochód jest przeznaczony na prowadzenie zajęć dla dzieci w świetlicy „Radosna”.    W przyszłą niedzielę będzie można nabyć ozdobne palmy na Niedzielę Palmową.
  8. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.
  9. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
  10. W tych dniach pamiętajmy o codziennej modlitwie o ustanie epidemii oraz otoczmy szczególną troską naszych krewnych i sąsiadów.
Skip to content