Ogłoszenia duszpasterskie 8.03.2020 r.

Jenin, 8.03.20

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
 2. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w środę, 11 marca, o godz. 18.30 w domu parafialnym.
 3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej, prowadzone przez kandydatów do bierzmowania, będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu. Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w tym tygodniu młodzież i dzieci.
 4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 11 w domu parafialnym w Jeninie.
 5. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą od przyszłej niedzieli rozprowadzać ozdobne świece na stół wielkanocny, za które składamy ofiarę w wysokości 15 złotych. Część ofiar z dystrybucji świec zostanie przeznaczona na pomoc dzieciom w Rwandzie. Będzie można również nabyć kartki świąteczne, z których dochód jest przeznaczony na prowadzenie zajęć w świetlicy „Radosna” w domu parafialnym w Jeninie.
 6. III Przegląd Pieśni Pasyjnej odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 7. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 18 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego przy ulicy Warszawskiej w Gorzowie. Nauki będą głoszone o godz. 19.
 8. Zbiórka do puszek na cele misyjne odbędzie się dzisiaj przy głównym wyjściu z kościoła.
 9. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.
 10. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
 11. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w koś- ciele w Jeninie.

 

 

Skip to content