Ogłoszenia duszpasterskie 1.03.2020 r.

Jenin, 1.03.20

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie według następującego porządku:
  • klasy czwarte, piąte i szóste – we wtorek od godz. 17.30 do 18;
  • klasy siódme i ósme – w środę od godz. 17.30 do 18;
  • klasy ponadpodstawowe – w czwartek od godz. 17.30 do 18.
  1. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych będzie miała miejsce we wtorek o godz. 18 w domu parafialnym w Jeninie.
  2. W środę, 4 marca, obchodzimy święto Św. Kazimierza, Patrona Polski.
  3. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” i parafialnej Wspólnoty dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa odbędzie się w czwartek w domu parafialnym po Mszy św. o godz. 18.
  4. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie rozpocznie się adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez Wspólnotę Intronizacyjną.
  6. Ofiary zbierane w przyszłą niedzielę na tacę będą przeznaczone na wymianę elewacji zewnętrznej kościoła parafialnego w Jeninie, a zbierane do puszek – na cele misyjne.
  7. Wielkopostne rekolekcje szkolne odbędą się w naszej parafii od 23 do 25 marca, a rekolekcje parafialne od 29 do 31 marca.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  9. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.